Przepisy Tilapia pieczona w śmietanie z kalafiorem

Składniki

3– 4 filety tilapii

2 łyżki mąki

2 łyżki oleju

1/2 szkl. mleka

1 szkl. śmietany

100 g sera żółtego

ok. 150 g kalafiora

przyprawy: sól, pieprz

Opis

Rybę opłucz w zimnej wodzie, obsusz, następnie posól i oprósz 1 łyżką mąki. Rybę obsmaż na rozgrzanym oleju i przełóż wraz z olejem do naczynia do zapiekania. Ser żółty zetrzyj na tarce z dużymi oczkami. Kalafiora umyj i podziel na mniejsze różyczki. Resztę mąki wymieszaj z mlekiem i połącz ze śmietaną. Następnie posól i posyp startym serem. Rybę obłóż kalafiorem i zalej mieszanką. Całość piecz ok. 15 min w temp. 200°. Podawaj z ziemniakami i sałatą.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8