Przepisy Tęczowy ryż
Składniki
300 g filet z ryby (z łososia)
200 g ryż
75 g groszek (świeży lub mrożony)
75 g kukurydza (miniaturowa, baby corn)
2 łyżka oliwa
3 szt. dymka (drobno posiekaj)
1 szt. czerwona papryka (usuń nasiona i skórkę)
2 szt. cukinia (usuń niejadalne części)
pietruszka (garść świeżej, drobno posiekanej)
1 łyżka ocet winny (biały lub czerwony, albo sok z cytryny)
1 łyżka miód
Opis

Oto kolorowy i kuszący posiłek dla malucha, w sam raz do zjedzenia po południu – pełno w nim warzyw, ryżu i łososia. Wspaniały sposób, aby zachęcić dziecko do jedzenia ryb

Sposób przygotowania
1
Rozgrzej piekarnik do 180ºC / 350°F / gazowy – poziom 4. Połóż łososia na blaszkę do pieczenia, posmaruj ją oliwą za pomocą pędzelka i piecz przez 10-15 minut.
2
Ugotuj ryż zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. Zdejmij z ognia, odcedź i odstaw pod przykryciem na 15 minut.
3
Doprowadź do wrzenia trochę wody, a następnie blanszuj przez chwilę groszek i kukurydzę, aż będą ugotowane. Rozgrzej na patelni 1 łyżkę oleju, dodaj dymkę, paprykę i cukinie, smaż na małym ogniu przez 10-15 minut.
Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi

Tesco Nadchodzi lato

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 8.05.2019-30.05.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 16.05-22.05.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4