Przepisy Tartinki z plasterków pieczonego buraka

Składniki

150 g koziego twarożku

1-2 niewielkie buraki

1 mała cebula

ząbek czosnku

50 ml oliwy z oliwek

przyprawy: sól, pieprz

Opis

Piekarnik rozgrzej do 180°C. Buraki umyj i obierz. Każdego połóż na osobnym kawałku folii aluminiowej do pieczenia. Buraczki oprósz solą i pieprzem. Czosnek obierz i pokrój w cienkie plasterki, następnie obłóż nimi buraczki i polej oliwą. Zawiń szczelnie folię i wstaw buraczki do nagrzanego piekarnika na ok. 40 minut.

Upieczone buraczki wyciągnij z folii i pokrój w plastry, to przyśpieszy studzenie buraczka. Kiedy plastry buraka zupełnie wystygną, foremką do kruchych ciastek powycinaj z nich serca i osusz na papierowym ręczniku.

Cebulę obierz i posiekaj w drobną kostkę. Następnie wymieszaj z twarożkiem. Na serce z buraczka nałóż porcję sera i przykryj drugim sercem. Czynność powtarzaj do zużycia całego twarożku. Przed podaniem do tartinek dodaj po małym zielonym listku, np. pietruszki.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11.2019-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11.2019-26.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4