Przepisy Tartinki na melonie z boczkiem i mozzarellą

Składniki

1/2 dojrzałego melona

15 cienkich plasterków boczku

150 g mozzarelli w kulkach

6–7 pomidorków koktajlowych

Sposób przygotowania

1

Melona potnij na plastry grubości około pół centymetra. Foremką do wykrawania ciasteczek wytnij z plastrów melona małe kółka.

2

Plasterki boczku nawlecz na patyczki do koreczków. Zrumień je na patelni i osusz na papierowym ręczniku kuchennym. Możesz też zrumienić plasterki boczku na grillu.

3

Pomidorki umyj i pokrój w grubsze plastry. Odcedź kulki mozzarelli z zalewy i poprzekrawaj na pół.

4

Na patyczki z podsmażonym boczkiem nadziej plasterki pomidorków i połówki mozzarelli, następnie umocuj je na kółeczkach z melona. Całość oprósz świeżo zmielonym pieprzem.  

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8