Przepisy Tartaletki ze śliwkami

Składniki

1 op. gotowego ciasta kruchego

350 g śliwek węgierek

20 g masła

80 g cukru

masło do posmarowania foremek

Opis

Foremki do tartaletek wysmaruj masłem. Gotowe ciasto rozwiń i wyłóż nim foremki. Następnie wstaw do piekarnika nagrzanego do 200° i piecz ok. 15 min do zarumienienia.

Śliwki umyj i wypestkuj. Następnie wrzuć je na ciepłą patelnię, dodaj masło i zasyp cukrem. Smaż na wolnym ogniu do momentu, aż śliwki puszczą sok, a cukier się roztopi. Wyjmij z foremek ciasto i nałóż po kilka śliwek do każdej tarteletki, wypełniając je syropem powstałym w trakcie smażenia. Podawaj na ciepło lub na zimno.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi

Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 10.10-16.10.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4