Przepisy Tarta gryczana

Składniki

300 g kaszy gryczanej

300 g szynki prosciutto lub boczku cienko pokrojonego

200 g białego sera wędzonego solankowego

1 i 1/2 szkl. groszku mrożonego

5 jajek (kl. L)

1 średnia cebula

2 łyżki oleju

przyprawy: sól, pieprz

Opis

Ugotuj kaszę według opisu na opakowaniu i przestudź. 150 g szynki lub boczku drobno pokrój i podsmaż, dodając na patelnię olej. Cebulę pokrój w drobną kostkę, dodaj na patelnię i zeszklijPORADA KONTEKSTOWA - ZESZKLENIE  

Ser pokrój w kostkę. Połącz ze sobą kaszę, wędlinę z cebulą, groszek, ser i jajka. Dopraw solą i pieprzem.

Dno i boki foremki (o średnicy 28 cm) wyłóż plastrami wędliny. Przełóż do foremki masę gryczaną. Wyrównaj powierzchnię, lekko ubijając. Piecz w piekarniku nagrzanym do 200°C (z funkcją góra-dół) przez 30 minut. Tartę podawaj ostudzoną.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11-13.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11.2019-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4