Przepisy Szparagi w cieście francuskim

Składniki

1 opakowanie szparagów zielonych
9 plastrów szynki parmeńskiej
1 opakowanie ciasta francuskiego (niemrożonego)
50 g parmezanu (tartego)

Sposób przygotowania

1

Szparagi umyj. Odetnij zdrewniałe końcówki, mniej więcej na 1/4 wysokości szparagów. W razie potrzeby, pozostałe części łodyg cienko obierz.

2

Ciasto francuskie rozwiń i lekko rozprostuj wałkiem. Wytnij tyle prostokątów, ile zamierzasz zrobić kieszonek (szparagi zawijaj po dwie lub trzy sztuki).

3

Na każdym prostokącie połóż plaster szynki. Oprósz parmezanem i połóż w poprzek porcję szparagów. Nie używaj soli – parmezan i szynka są wystarczająco słone. Szparagi owiń plastrem szynki. Ciasto złóż nad szparagami i natnij co centymetr. Nacięte pasma ciasta ułóż na przemian na ukos.

4

Szparagi ułóż na blaszce wyłożonej papierem do pieczenia i wstaw do piekarnika nagrzanego do 210° na 12–15 minut.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 26.11-2.12.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 18.11.2020 - 2.12.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4