Przepisy Steki wieprzowe po prowansalsku

Składniki

1 polędwiczka wieprzowa

150 g boczku surowego, wędzonego w plastrach

1 mała cukinia

6 pomidorów śliwkowych

kilka listków świeżej szałwii

kilka listków bazylii

2 ząbki czosnku

30 ml oliwy z oliwek

1/2 łyżeczki ziół prowansalskich

przyprawy: sól, pieprz   

Sposób przygotowania

 alt=
1

Polędwicę pokrój na 3–4-centymetrowe kawałki i posmaruj oliwą. Czosnek obierz i posiekaj na cieniutkie plasterki. Listki szałwii opłucz.

 alt=
2

Na desce rozłóż tyle plastrów boczku, ile jest kawałków polędwicy. Na boczku ułóż listki szałwii i plasterki czosnku. W tak przygotowany boczek zawiń kawałki polędwicy i zepnij wykałaczkami. Połóż przygotowane steki na średnio rozgrzanym grillu i zrumień z obydwu stron. Po ściągnięciu steków z grilla, posyp je solą i pieprzem.

 alt=
3

Cukinię pokrój w grubsze plastry. Pomidory przekrój na pół. Wymieszaj warzywa z ziołami prowansalskimi, solą, pieprzem i oliwą. Cukinię połóż na grillu na 4 minuty z każdej strony. Na talerze nałóż porcje steków, pomidorów i grillowanej cukinii. Dodaj parę listków bazylii.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11.2019-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11.2019-26.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4