Przepisy Stek z rostbefu wołowego z czarnym i zielonym pieprzem

Składniki

800 g rostbefu wołowego

2 łyżeczki zielonego pieprzu z zalewy

2 łyżeczki czarnego pieprzu

1 ząbek czosnku

200 ml śmietany słodkiej

5 łyżek oleju

przyprawy: sól

Opis

Mięso opłucz i rozbij tłuczkiem. Steki obtocz z obu stron pieprzem, dociskając tak, aby ziarenka pieprzu mocno przylgnęły do mięsa. Na patelni rozgrzej olej i smaż steki po 2 min z każdej strony. Zdejmij mięso z patelni. Do tłuszczu ze smażenia dodaj śmietanę i posiekany czosnek. Gotuj od 1 do 2 min. Przygotowanym sosem polej usmażone steki.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8