Przepisy Spaghetti z warzywami z piersią kurczaka i sosem słodkim chilli

Składniki

250 g makaronu spaghetti

2 filety z piersi kurczaka

3 łyżki oliwy do smażenia lub oleju

1 mała puszka kukurydzy

1 mała puszka kiełków fasoli

1 papryka czerwona

1 papryka zielona

1 cebula

sos słodki chilli

½ pęczka zielonej pietruszki

przyprawy: sól, pieprz, słodka papryka

Opis

Makaron ugotuj al dente PORADA KONTEKSTOWA - AL DENTE w lekko osolonej wodzie. Piersi umyj i pokrój w kostkę, a następnie dopraw przyprawami, dodaj pokrojoną w kosteczkę cebulę i podsmaż na oliwie. Dodaj kukurydzę, paprykę pokrojoną w kostkę lub paseczki i duś przez ok. 15 min. Do podsmażonego kurczaka i warzyw dodaj do smaku sos chilli oraz makaron i zamieszaj. Tuż przed podaniem porcję udekoruj kiełkami fasoli i posyp zieloną pietruszką.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8