Przepisy Spaghetti z pieczarkami

Składniki

200 g makaronu spaghetti

2 ząbki czosnku

10 małych pieczarek

1/2 szkl. śmietanki 30%

2 łyżki oliwy z oliwek

50 g startego parmezanu lub sera twardego (np. dziugas)

oliwa z oliwek do polania

garść świeżych listków oregano

przyprawy: sól, pieprz

Opis

Makaron ugotuj wg wskazówek na opakowaniu.
Na patelni rozgrzej oliwę, usmaż wyciśnięty czosnek z wcześniej umytymi i pokrojonymi w plastry pieczarkami – duś wszystko przez ok. 15 min. Dodaj śmietankę i starty ser. Wszystko chwilkę podgrzej na małym ogniu. Dodaj sól i pieprz. Wymieszaj z wcześniej ugotowanym makaronem, polej oliwą, posyp oregano.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8