Przepisy Spaghetti z owocami morza
Składniki
1 kg małży mrożonych lub świeżych
500 g krewetek mrożonych
1 op. makaronu
2 puszki pomidorów w puszce
3 ząbki czosnku
2 szalotki lub 1 cebula
1 papryka chilli
oliwa z oliwek
1 kieliszek wina białego wytrawnego (opcjonalnie)
przyprawy: sól, pieprz
Sposób przygotowania
 alt=
1
Nastaw wodę na makaron. Podczas przygotowywania sosu ugotuj makaron al dente. Oczyść małże pod bieżącą wodą. Rozgrzej 2 łyżki oliwy, dodaj czosnek i cebulę, zeszklij.
 alt=
2
Dodaj pomidory w puszce. Dodaj papryczkę (całą).
 alt=
3
Zmiksuj sos, pozostawiajac papryczkę całą.
 alt=
4
Dodaj małże. Duś 3 minuty. Jeśli dodajesz surowe, wówczas dodaj wino i duś ok. 5–6 minut. Małże, które się nie otworzyły, wyrzuć. Dodaj krewetki.
 alt=
5
Całość duś jeszcze przez ok. 2 minuty. Dopraw solą i pieprzem. Sos wymieszaj z makaronem i podawaj od razu. Talerze możesz udekorować cząstkami cytryny. Całość posyp natką pietruszki.
Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi

Tesco Piękno każdego dnia

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.06.2019-19.06.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.06-18.06.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4