Przepisy Sos barbecue

Składniki

1/2 szkl. ketchupu

1/4 szkl. cukru brązowego

1/2 cebuli pokrojonej w kostkę

1/8 szkl. octu jabłkowego

3 łyżki sosu worcestershire

kilka kropel tabasco

1 ząbek czosnku

1 łyżka oliwy

1 czerwona papryczka chili

Opis

Cebulę obierz, umyj i pokrój w drobną kostkę. Podsmaż na złoto na 1 łyżce oliwy. Wszystkie składniki oprócz czosnku zmiksuj ze sobą. Czosnek pokrój w drobniutką kosteczkę i dodaj do zmiksowanych składników. Sos przelej do małego rondelka i na wolnym ogniu podgrzewaj przez 30 min, od czasu do czasu mieszając. Podawaj do mięs jako dodatek lub jako glazurę w trakcie pieczenia. W tak przygotowanym sosie możesz także grillować warzywa.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8