Przepisy Sola meuniere z warzywami

Składniki

4 sole

50 g mąki

75 g masła

sok z 2 cytryn

3 łyżki posiekanej zielonej pietruszki

przyprawy: sól, pieprz

Opis

Sklaruj masło: na średnio rozgrzanej patelni stop masło, zbierz tworząca się trakcie smażenia na wierzchu pianę – wykorzystaj tylko złoty klarowny płyn. Sklarowane masło przecedź przez sitko. Rybę, skrop kilkoma łyżkami cytryny posól i popieprz. Następnie obtocz w mące. Na kilku łyżkach sklarowanego masła podsmaż rybę z każdej strony (ok. 5 min). Na drugiej patelni podgrzej sklarowane masło, wciśnij sok z cytryny i wymieszaj. Przed podaniem polej rybę i posyp pietruszką. Podawaj z ziemniakami i fasolką szparagową.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11-13.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11.2019-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4