Przepisy Sok pomidorowy z malinówek

Składniki

2 kg pomidorów malinowych

1 łyżeczka soli kamiennej

2 łyżeczki cukru

Opis

Pomidory umyj i pokrój na kilka części. Włóż je do miksera i miksuj ok. pół minuty. Następnie przełóż do garnuszka i nie dodając wody, rozgotuj na wolnym ogniu do całkowitego rozpadnięcia (ok. 40 min). Pomidory dopraw solą i cukrem. Gorący mus pomidorowy przecedź przez sitko, tak aby pozbyć się skórki i pestek, a uzyskać sam sok. Możesz go przecedzić dwukrotnie, aby był bardziej klarowny. Sok przelej do butelek, zakręć i schłódź w lodówce. Możesz podawać świeży po schłodzeniu lub przechowywać dłużej.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8