Przepisy Smoczy deser

Składniki

​1 pitaja

2 gałki lodów waniliowych

2 herbatniki w czekoladzie

50 ml śmietany kremówki 30%

2 łyżeczki śmietan fiksu

sok z 1/2 limonki

2 łyżki syropu klonowego lub pomarańczowego

Opis

Pitaję dobrze schłodź w lodówce, przekrój na pół, odetnij 2 plasterki do dekoracji, wyjmij miąższ i lekko zmiksuj blenderem, uważaj aby nie zmiksować pestek pitai. Owoc możesz także rozgnieść widelcem. Do pitai wciśnij sok z limonki, dodaj syrop i wymieszaj.

Ubijaj schłodzoną śmietankę, dodając 2 łyżeczki śmietan fiksu. Ubijaj aż do momentu uzyskania puszystej bitej śmietany. Koktajl przelej do szklanki lub pucharka, dodaj lody waniliowe, bitą śmietanę i ciastka czekoladowe. Na koniec wykonaj dekorację z plasterków pitai. Podawaj od razu z listkiem mięty.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8