Przepisy Smażone boczniaki z jajkiem sadzonym

Składniki

6-8 niewielkich boczniaków

4 jajka

2 łyżki mąki

1 łyżka masła

przyprawy: sól, pieprz

Opis

Boczniaki umyj i przytnij końcówki nóżek. Następnie lekko oprósz mąką. Jajka delikatnie wbij do miseczki. Rozgrzej masło na patelni i na średnim ogniu podsmaż grzyby z obu stron. Następnie ostrożnie przelej na patelnię z grzybami jajka, uważając, żeby nie rozpadły się żółtka. Przykryj patelnię pokrywką i zmniejsz gaz do minimum. Podsmażaj tak jajka przez ok. 2-3 min. Następnie zajrzyj do nich. Jajka trzymaj pod przykryciem tak długo, aż całe białko się zetnie. Usmażone jajka z boczniakami nałóż na talerze i oprósz solą oraz pieprzem.
 

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4