Przepisy Słoneczna sałatka z kiełkami słonecznika

Składniki

1 żółta papryka

2 garście rukoli

garść kiełek słonecznika

1/3 szkl. pestek słonecznika

Sos:

1 łyżka posiekanej pietruszki

1 łyżka posiekanego koperku

1/2 cebulki

3 łyżki oliwy z oliwek

1 łyżka octu balsamicznego

odrobina cukru do smaku

przyprawy: sól, pieprz

Opis

Paprykę umyj i pokrój w kostkę. Rukolę i kiełki przepłucz pod wodą i osusz. Rukolę i kiełki ułóż na talerzach, dodaj paprykę i posyp pestkami słonecznika (pestki słonecznika możesz podsmażyć ok. 3 min na patelni, na 1 małej łyżce oleju). Przygotuj sos: ocet wymieszaj z oliwą, cebulkę obierz i pokrój w bardzo drobną kostkę. Koperek i pietruszkę drobno posiekaj i dodaj do sosu, dopraw solą, cukrem i pieprzem. Wszystkie składniki dokładnie wymieszaj.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8