Przepisy Śledzie z pomidorami suszonymi

Składniki

1/2 kg śledzi z oleju

1 słoik suszonych pomidorów

2 cebule

2 łyżeczki ziół prowansalskich

1/2 cytryny

1/2 łyżeczki soli

Opis

Śledzie odsącz z oleju i pokrój w paski lub większą kostkę. Pomidory pokrój w drobną kosteczkę. Cebulę pokrój w kostkę, przypraw solą i ugnieć w rękach, aby zmiękła i puściła sok. Wymieszaj w misce śledzie, pomidory, cebulę i zioła. Wyciśnij sok z cytryny. Dodaj kilka łyżek oleju z pomidorów. Całość wymieszaj.

Świąteczną przekąskę możesz też podać inaczej. Na półmisek wyłóż najpierw śledzie, a na nich ułóż warstwowo pomidory i cebulę. Posyp danie ziołami oraz skrop cytryną i olejem. Na koniec ozdób listkami bazylii.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8