Przepisy Śledzie po egipsku

Składniki

8 filetów ze świeżych śledzi

4 pomidory

2 cebule

4 łyżki oliwy lub oleju sojowego

3 łyżki mąki

koperek

1 liść laurowy

przyprawy: sól, pieprz, tymianek

Opis

Filety obmyj, odsącz z wody i obtocz w mące (możesz też zdjąć z nich wcześniej skórę). Na rozgrzany olej włóż rybę i drobno posiekaną cebulkę. Smaż przez ok. 5 min, aż ryba uzyska złoty kolor z obu stron.

Pomidory umyj i pokrój w kostkę. Dodaj do nich łyżkę posiekanego koperku, szczyptę suszonego tymianku i kawałek pokruszonego liścia laurowego. Dopraw do smaku solą, pieprzem i duś przez 15 min. Podawaj z ryżem.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8