Przepisy Serowe muszki

Składniki

150 g sera topionego

100 g orzechów włoskich

25 g masła

do ozdoby:

szczypiorek, pietruszka i rzodkiewka

słodka papryka w proszku

Opis

Orzechy wrzuć na sucha patelnię. Praż przez ok 5 min na średnim ogniu cały czas mieszając. Uprażone orzechy wystudź. Wystudzone orzechy zmiksuj w malakserze lub drobno posiekaj. Do serka topionego wrzuć rozdrobnione orzechy, masło i utrzyj. Gotową masę wstaw na dziesięć minut do lodówki.

Na płaskim talerzu rozsyp paprykę. Wyciągnij masę z lodówki. Łyżeczką nabierz porcję masy i  nadaj jej owalny kształt. Obtocz ukształtowaną porcję masy w słodkiej papryce. Czynność powtarzaj do wykorzystania całej masy. Z listków pietruszki zrób muszkom skrzydła, ze szczypiorku nosy, z pokrojonej w kostkę rzodkiewki oczy.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8