Przepisy Serki Janosika z grzankami czosnkowymi i salsą z pomidorów

Składniki

280 g sera Janosika

Marynata do serków:

5 łyżek oliwy

1/2 papryczki chilli

1 łyżka posiekanej świeżej kolendry

Grzanki czosnkowe:

6 kromek chleba

oliwa

1 duży ząbek czosnku

Salsa z pomidorów:

2 duże pomidory

1-2 czerwone papryczki chilli

1 ząbek czosnku

pęczek świeżej kolendry

oliwa

szczypta cukru

przyprawy: sól, pieprz

Opis

Sparzone pomidory obierz ze skórki i drobno posiekaj. Papryczkę przekrój na pół, usuń pestki i drobniutko posiekaj. Wymieszaj pomidory, chilli, dodaj posiekany ząbek czosnku i kolendrę. Dopraw do smaku oliwą, solą, pieprzem i szczyptą cukru. Odstaw na co najmniej pół godziny. Składniki marynaty połącz w misce. Dodaj serki i wymieszaj z marynatą. Odstaw na co najmniej 20 minut, następnie opiecz serki z dwóch stron na dobrze rozgrzanym grillu. Kromki chleba skrop oliwą i opiecz na grillu z obu stron. Gorące kromki potrzyj przekrojonym na pół ząbkiem czosnku. Zarumienione sery podawaj z grzankami i pomidorową salsą.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8