Przepisy Ser feta pieczony z ziołami i pomidorem

Składniki

250 g fety
3 pomidory
20 g czarnych oliwek
10 ml oliwy z oliwek
1 gałązka tymianku świeżego
świeża bazylia

Opis

Pomidory umyj i obierz ze skórki. Obrane pomidory pokrój w plastry. Ser feta wyjmij z zalewy i pokrój w grube plastry. W naczyniu do zapiekania ułóż na przemian ser i pomidory. Polej oliwą, posyp oliwkami czarnymi oraz tymiankiem. Przypraw czarnym pieprzem. Nie sól – ser feta jest dosyć słony w smaku. Wstaw do zapieczenia do piekarnika rozgrzanego do temp. 180° (z funkcją grill) na ok. 15 minut. Ser powinien być zrumieniony. Gotowe danie dekoruj świeżą, aromatyczną bazylią.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 19.11-25.11.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 18.11.2020 - 2.12.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4