Przepisy Schab pieczony z czosnkiem, koprem włoskim i rozmarynem
Składniki
1 kg schabu bez kości
1 bulwa kopru włoskiego
100 ml bulionu
10 ząbków czosnku
3 – 4 łyżki oleju do pieczenia
przyprawy: sól, pieprz, rozmaryn
Opis

Dokładnie umyj schab, przypraw go solą, pieprzem i rozmarynem, po czym odstaw w chłodne miejsce na ok. 2 godz. Tak przyprawione mięso umieść w naczyniu żaroodpornym, obłóż drobno posiekaną bulwą kopru włoskiego, lekko skrop olejem, przykryj pokrywą i wstaw do piekarnika nagrzanego do temperatury 170°. Po 40 min pieczenia dodaj czosnek pokrojony w cienkie plasterki i co jakiś czas podlewaj całość bulionem. Piecz jeszcze przez ok. 30 min.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi

Tesco Piękno każdego dnia

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.06.2019-19.06.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.06-18.06.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4