Przepisy Sandacz w sezamie

Składniki

​3 dzwonki sandacza

1 jajko

10 łyżek sezamu

3 łyżki soku z cytryny

8 g świeżego imbiru

2 marchewki

2 łyżki masła

2 łyżki natki pietruszki

3-4 łyżki oleju

1/2 szkl. mąki

przyprawy: sól, pieprz, cukier

Opis

Sandacza umyj i osusz. Skrop cytryną i pozostaw na ok. 15 min. Marchewkę obierz, umyj i zetrzyj na tarce z dużymi oczkami. Na patelni rozpuść masło i wrzuć marchewkę, dodaj starty imbir, cukier, sól i pieprz – wszystko razem duś PORADA KONTEKSTOWA - DUSZENIE  ok. 20 min na wolnym ogniu pod przykryciem. Sandacza dopraw solą i pieprzem. Następnie obtocz w mące, potem w jajku, a na koniec w sezamie. Na drugiej patelni rozgrzej oliwę i smaż rybę z każdej strony ok. 10 min, po czym dosmaż ją pod przykryciem na wolnym ogniu ok. 5-10 min. Sandacza podawaj posypanego pietruszką z ciepłą imbirową marchewką i chlebem.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8