Przepisy Sałatka ziemniaczana

Składniki

400 g ziemniaków 

1 mała marchew 

1/4 małego seler 

1 mała pietruszka

2 jaja 

1 łyżka musztardy 

3 ogórki konserwowe 

2 łyżki  majonezu 

3 gałązki natki pietruszki 

sól, pieprz czarny

Opis

Warzywa dokładnie umyj i wstaw do gotowania w łupinach. Cebulę obierz i pokrój w drobną kostkę. Jajka umyj dokładnie. Wstaw do gotowania do zimnej wody. Jak tylko woda się zagotuje, trzymaj jajka przez kolejne 4 minuty. Ugotowane przelej zimna wodą i dopiero obierz z łupiny. Pokrój w kostkę i przełóż do miski.

Ogórki  pokrój w kostkę podobnej wielkości co jajka i odciśnij z soku. Dopiero dodaj do miski. Warzywa po ugotowaniu przelej zimną wodą i obierz ze skórki. Pokrój w większą kostkę niż jajka i ogórki. Wymieszaj razem w misce warzywa i dodaj majonez, musztardę oraz sól i świeżo mielony pieprz. Na koniec posiekaj natkę pietruszki i dodaj do sałatki. Przełóż na półmisek i podawaj najlepiej ze smażonym karpiem świątecznym. 

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 4.06-09.06.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Nasza cena

1 / 3