Przepisy Sałatka ze szpinakiem

Składniki

12 liści szpinaku średniej wielkości

2 liście sałaty karbowanej

1/2 cykorii białej

garść rukoli

3 pomidory suszone

3 plastry serka typu camembert z pieprzem

1 łyżka parmezanu

5 czarnych oliwek

Sos:

1/2 czerwonej cebuli

1 łyżka posiekanej natki pietruszki

1 łyżeczka miodu

4 łyżki oliwy

2 łyżki octu balsamicznego

1 ząbek czosnku

przyprawy: sól, pieprz do smaku

Opis

Przygotuj sos: cebulkę pokrój drobno, przepłucz w zimnej wodzie, aby pozbyć się goryczki i odcedź. Następnie dodaj do niej oliwę i wyciśnij cebulę przez wyciskarkę do czosnku. Dodaj ocet balsamiczny, czosnek również wyciśnięty, posiekaną pietruszkę, 1 łyżeczkę miodu. Wszystko dokładnie wymieszaj posól i popieprz. Odstaw do zmacerowania na ok. 15 min.

Liście szpinaku dobrze wypłucz i osusz za pomocą ręcznika papierowego. Sałaty umyj w zimnej wodzie, osusz ręcznikiem. Cykorię pokrój w paseczki, wszystkie liście wymieszaj z sosem cebulowym. Pomidory suszone pokrój na dwie części, oliwki przekrój na pół, camemberta pokrój w plastry. Wszystkie składniki poukładaj na talerzu, dodaj pokruszone orzechy włoskie i obsyp parmezanem.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11.2019-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11.2019-26.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4