Przepisy Sałatka z ziemniakami, fasolką i zielonym pesto

Składniki

300 g żółtej lub zielonej fasolki szparagowej

300 g ziemniaków sałatkowych

3 łyżeczki zielonego pesto

sok wyciśnięty z 1/2 cytryny

sól, pieprz

Sposób przygotowania

 alt=
1

Ziemniaki umyj i wyszoruj, nie obieraj ich. Włóż je do zimnej wody i gotuj przez ok. 20 minut, aż będą lekko miękkie. Fasolkę również umyj i obetnij jej końcówki. W garnku zagotuj wodę, dodaj łyżkę soli i do tej gotującej się wody wrzuć fasolkę. Gotuj przez około 10–15 minut, stale kontrolując miękkość fasolki. Gdy będzie już gotowa, to wyciągnij ją z wrzątku, włóż do sita lub durszlaka i przelej bardzo zimną wodą. To sprawi, że fasolka pozostanie jędrna.

 alt=
2

Ugotowane ziemniaki i fasolkę włóż do miski. Ziemniaki możesz przekroić na pół. Skrop wszystko sokiem z cytryny i dopraw solą oraz pieprzem. Dodaj zielone pesto i wymieszaj wszystko dokładnie. 

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 21.11-27.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11.2019-26.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4