Przepisy Sałatka z zielonego ogórka, cebuli, chilli, z kiełkami w kokosowym mleczku

Składniki

1 ogórek zielony

1 czerwona cebula lub 2 szalotki

1 zielone lub czerwone chilli

60 ml mleczka kokosowego

sok z 1 limonki

50 g kiełków fasoli mung

przyprawy: szczypta soli, kminku

Opis

Ogórka umyj, obierając pozostaw na nim cienkie paseczki zielonej skórki, przekrój na pół, wydrąż pestki i pokrój w pół plasterki. Następnie przełóż go do miski i obsyp solą, odstaw na 15 min i zlej wytworzoną wodę. Dodaj obraną i umytą, posiekaną w cienkie plasterki cebulę oraz pokrojone w koteczkę chilli (bez pestek). Polej mleczkiem kokosowym i wymieszaj. Przed serwowaniem posyp solą i kminkiem. Całość skrop sokiem z limonki.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 12.12-18.12.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 3.12.2019-24.12.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4