Przepisy Sałatka z winogronami, pomidorkami koktajlowymi i serem mozzarella
Składniki
1 główka zielonej sałaty
15 pomidorków koktajlowych
10 kulek winogron czerwonych i białych
200 g mozzarelli z zalewy
Sos winegret:
2 łyżki octu balsamicznego
5 łyżek oliwy z oliwek
łyżeczka musztardy francuskiej
½ bardzo drobno posiekanej cebulki
szczypta suszonej bazylii
½ łyżeczki miodu
przyprawy: sól, pieprz
Opis

Pomidorki i winogrona umyj oraz przekrój na pół (z winogron usuń pestki). Sałatę umyj, osusz i pokrój w pasy. Mozzarelle porwij w palcach. Przygotuj sos: wszystkie składniki dobrze wymieszaj ze sobą i połącz z sałatą. Na sałacie ułóż: mozzarellę, pomidorki i winogrona. Udekoruj świeżą bazylia i od razu podawaj.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi

Tesco Piękno każdego dnia

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.06.2019-19.06.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.06-18.06.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4