Przepisy Sałatka z winogronami, awokado, fetą i orzechami nerkowca

Składniki

1 opakowanie Mixu sałat Tesco Royal

1 niewielka kiść winogron czerwonych

3 awokado

150 g sera feta

½ orzechów nerkowca

5 łyżek oliwy z oliwek

2 łyżki octu balsamicznego

2 łyżeczki musztardy dijon

1 łyżeczka oleju

przyprawy: sól, pieprz

Opis

Przygotuj sos: połącz oliwę, ocet balsamiczny i musztardę, dopraw solą i pieprzem – wszystko wymieszaj.

Mix sałat Royal wymieszaj z sosem.

Do sałaty dodaj ser feta pokrojony w kostkę, umyte, przepołowione oraz wypestkowane winogrona czerwone. Awokado umyj, natnij wzdłuż dookoła, przekręć w dłoniach każdą połowę w przeciwnych kierunkach, wyjmij pestkę i obierz ze skóry. Awokado pokrój w kostkę.

Na 1 łyżeczce oleju przez ok. 2 min podsmażaj na wolnym ogniu pokruszone orzechy nerkowca. Gotową sałatkę posyp prażonymi PORADA KONTEKSTOWA - PRAŻENIE orzechami.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11.2019-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11.2019-26.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4