Przepisy Sałatka z selerem naciowym i sałatą rzymską

Składniki

1 pęczek selera naciowego

250 g ciemnych winogron

1 kwaskowe jabłko

100 g łuskanych orzechów włoskich

1 średnia główka sałaty rzymskiej

100 g mieszanki innych sałat

100 ml majonezu

200 ml jogurtu naturalnego

przyprawy: sól i pieprz do smaku

Opis

Łodygi selera umyj i pokrój na centymetrowe kawałki, odrzucając zdrewniałe końcówki. Sałaty, jabłko i winogrona dokładnie umyj. Sałaty porwij na mniejsze kawałki (sałatę rzymską możesz pokroić ostrym nożem na cienkie paski), winogrona poprzecinaj na połówki, jabłko pokrój w słupki razem ze skórką, odrzucając ogryzek. Wymieszaj wszystkie przygotowane składniki sałatki w salaterce. 

Jogurt wymieszaj z majonezem, dopraw solą, pieprzem i wylej na sałatkę. Podawaj do potraw mięsnych lub jako samodzielne danie.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 21.11-27.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11.2019-26.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4