Przepisy Sałatka z pomidorków koktajlowych, bobu i łososia

Składniki

100 g świeżego lub mrożonego bobu

150 g pomidorków koktajlowych

3 plasterki czerwonej cebuli

1 łyżka płatków migdałowych

12 czarnych oliwek

50 g mieszanki sałat

50 g łososia wędzonego

kilka gałązek koperku

2 kromki chleba pełnoziarnistego

Sos:

1 łyżeczka musztardy francuskiej

2 łyżki soku z cytryny

2 łyżki oliwy z oliwek

szczypta soli

1/2 łyżeczki cukru

Opis

Bób ugotuj w lekko osolonej wodzie. Ostudź i obierz. Sałaty wypłucz i porwij na mniejsze kawałki. Pomidorki umyj i przekrój na pół. Oliwki pokrój w plasterki. Wymieszaj składniki na sos.

Na talerzu ułóż sałatę, pomidory, oliwki, bób i cebulę. Posyp porwanym łososiem, koperkiem oraz migdałami. Tak przygotowaną sałatkę polej sosem tuż przed podaniem. Podawaj z pieczywem pełnoziarnistym.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8