Przepisy Sałatka z młodych ziemniaków

Składniki

500 g młodych ziemniaków

1 młoda cebula

3 łyżki musztardy dijon

4 łyżki oliwy z oliwek

2 łyżki miodu

½ pęczka koperku

1 łyżka masła

1 łyżka soku z cytryny

przyprawy: sól, pieprz, rozmaryn

Opis

Cebulę obierz i pokrój w piórka. Do gotującej się wody dodaj 1 łyżkę masła, sól do smaku i umyte, nieobrane ziemniaki. Gotuj ziemniaki w skorupkach przez ok. 30 min, a następnie wyjmij, lekko ostudź i pokrój w plasterki.

Przygotuj sos: wymieszaj musztardę z oliwą, miodem i sokiem z cytryny. Przypraw do smaku solą, pieprzem i suszonym rozmarynem. Odstaw sos na 10 min.

Plasterki ziemniaków i piórka cebuli polej sosem, posyp posiekanym koperkiem i wymieszaj. Przed podaniem udekoruj gałązką świeżego rozmarynu.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8