Przepisy Sałatka z melonem

Składniki

1/4 żółtego melona 

6 plastrów szynki parmeńskiej 

60 g koziego sera białego 

1 łyżka suszonej żurawiny 

1/2 pomarańczy 

150 g mieszanki sałaty rzymskiej i roszponki 

Dressing:

70 ml oliwy z oliwek 

3 łyżki soku z cytryny 

1 łyżeczki musztardy angielskiej 

1 łyżeczka miodu

Opis

Wytnij z miąższu melona małe kulki. Plastry szynki potnij na mniejsze kawałki (np. na cztery części, ale nie za małe). Pomarańczę obierz, pokrój na plasterki, a te zaś na trzy części. Sałaty opłucz i w razie potrzeby porwij na mniejsze kawałki.  

Wymieszaj przygotowane składniki, dodaj pokruszony ser kozi i żurawinę. W małym słoiczku wymieszaj miód, sok z cytryny i musztardę. Dodaj oliwę, zakręć dokładnie słoiczek i dokładnie wymieszaj. Kiedy składniki się połączą, wylej dressing na sałatkę.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8