Przepisy Sałatka z kalarepą, serem feta i octem balsamicznym

Składniki

3 liście sałaty rzymskiej

2 łyżki czarnych oliwek

1 średni pomidor

gruby plaster sera typu feta

1/2 kalarepy

2 średnie truskawki

3 łyżki octu balsamicznego

1 łyżka oliwy z pierwszego tłoczenia

szczypta soli

Opis

Opłukaną sałatę pokrój w paski. Pomidora pokrój w kostkę. Kalarepę pokrój w paseczki, a truskawki przekrój na ćwiartki. Ocet balsamiczny wymieszaj z oliwą i solą.

Składniki sałatki ułóż warstwami w misce lub np. w słoiku, jeśli chcesz to danie zjeść poza domem, np. w pracy czy w szkole. Sałatkę polej sosem tuż przed podaniem.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8