Przepisy Sałatka z grillowanym kurczakiem

Składniki

1 podwójny filet z kurczaka

mix sałat Misto

2 łyżki oliwy z oliwek

sok z 1/2 cytryny

olej do smarowania rusztu

rozmaryn

przyprawy: sól, pieprz

Sos winegret:

3 łyżki oliwy z oliwek

1 łyżka octu winnego

po 1 łyżce posiekanego koperku i natki pietruszki

1 łyżeczka musztardy ostrej

1/2 łyżeczki miodu

przyprawy: sól, pieprz

Opis

Kurczaka oczyść z błon, umyj i pokrój w kostkę ok. 2 cm. Do miseczki wlej 2 łyżki oliwy z oliwek, sok z 1/2 cytryny, dodaj sól, pieprz czarny i rozmaryn do smaku. Włóż do miseczki pokrojone kawałki kurczaka i pod przykryciem włóż do lodówki na ok. 30 min.

Na naoliwiony ruszt połóż kawałki kurczaka i grilluj z każdej strony przez ok. 6 min. Przygotuj sos winegret: oliwę, ocet, musztardę, miód i posiekane zioła dopraw solą i pieprzem, a następnie wymieszaj wszystkie składniki. Do większej miski wsyp mix sałat i zalej sosem. Do tak przygotowanej sałaty dodaj grillowanego kurczaka i podawaj.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8