Przepisy Sałatka z fasolką szparagową z chrupiącymi płatkami szynki szwarcwaldzkiej

Składniki

200 g fasolki szparagowej żółtej 

200 g fasolki zielonej 

100 g szynki szwarcwaldzkiej 

200 g pomidorków koktajlowych 

1 cebulka czerwona 

2 gałązki cząbru 

20 ml octu jabłkowego 

40 ml oliwy 

1 łyżeczka miodu 

przyprawy: sól, pieprz czarny

Opis

Fasolkę szparagową obierz z szypułek. Umyj dobrze i odsącz. W szerokim rondlu wstaw wodę – ok. 2 l – i przypraw 1 łyżeczką soli. Jak tylko woda się zagotuje, wsyp całą fasolkę i gotuj przez ok. 4–5 minut, aż będzie miękka. Odcedź ją przez sito i przelej zimną wodą, aby zahartować i zatrzymać proces gotowania. Pokrój strączki na mniejsze kawałki i przełóż do miski. Przypraw solą i świeżo mielonym pieprzem. Wlej oliwę oraz ocet. Wymieszaj. 

Pokrój drobno cebulkę i poszarp listki cząbru górskiego. Pomidory koktajlowe pokrój na pół i dodaj do sałatki. Wlej miód i całość wymieszaj. Przełóż fasolkę na półmisek, układając kopczyk. Dekoruj cienkimi plasterkami szynki szwarcwaldzkiej i gałązką cząbru.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11.2019-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11.2019-26.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4