Przepisy Sałatka z buraków, pomarańczy i gorgonzoli

Składniki

1 burak

1 pomarańcza

40 g pikantnej gorgonzoli

winegret z czerwonego wina

1 orzech włoski

gałązka tymianku

przyprawy: sól, pieprz, oliwa z oliwek

Opis

Buraka przypraw solą i pieprzem, a następnie posmaruj oliwą z oliwek. Upiecz go na folii aluminiowej z gałązką tymianku w temperaturze 180ºC, aż stanie się miękki. Pokrój go w duże, nieregularnej wielkości kawałki, a następnie zamarynuj w oliwie z oliwek z winegretem, solą i pieprzem. Pomarańczę obierz ze skóry i podziel na równe kawałki. Składniki dania układaj w kolejności: burak, pomarańcza, gorgonzola. Udekoruj kawałkami orzecha włoskiego.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 21.11-27.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11.2019-26.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4