Przepisy Sałatka z brązowym ryżem
Składniki
120 g sera żółtego
10 czarnych oliwek
1 duża łyżka majonezu
4 łyżki grubo pokrojonego szczypiorku
½ puszki kukurydzy
2 torebki brązowego ryżu
3 ogórki konserwowe
puszka fasolki marynowanej: zielonej i żółtej
1 łyżeczka musztardy
2 łyżki oliwy
½ cebuli
4 jaja ugotowane na twardo
1 łyżka octu balsamicznego
przyprawy: sól, pieprz
Opis

Ryż ugotuj na sypko według wskazówek na opakowaniu. Ugotowany ryż wsyp do miski, a następnie dodaj wszystkie warzywa z puszki (uprzednio odsączone) oraz pokrojone w kosteczkę: cebulę, ogórki i ser żółty. Dodaj łyżkę majonezu, szczypior, 2 łyżki oliwy i ocet balsamiczny. Przypraw do smaku solą i pieprzem. Wszystko delikatnie wymieszaj. Dodaj oliwki w całości i jeszcze raz lekko przemieszaj. Przed podaniem połóż na wierzch sałatki kawałki ugotowanych jajek.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi

Tesco Piękno każdego dnia

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.06.2019-19.06.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.06-18.06.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4