Przepisy Sałatka z botwinką, kozim serem i malinowo-balsamicznym dressingiem

Składniki

150 g białego koziego sera

200 g mieszanki sałat (rukola, botwinka)

6 listków sałaty rzymskiej

150 g malin

Dressing:

100 g malin

20 ml octu balsamicznego

10 ml miodu

1 łyżeczka ostrej musztardy

80 ml oliwy z oliwek

Opis

Opłucz sałaty. Duże liście sałaty rzymskiej porwij na mniejsze kawałki. Maliny oczyść, a ser kozi pokrusz na mniejsze kawałki. Delikatnie wymieszaj wszystkie składniki na sucho.

Przygotuj dressing PORADA KONTEKSTOWA - DRESSING. Maliny zgnieć widelcem i przetrzyj przez sitko. Do przecieru malinowego dodaj miód, musztardę i ocet balsamiczny. Następnie, cały czas mieszając, dodawaj powoli oliwę z oliwek. Gotowym dressingiem malinowym polej sałatkę.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8