Przepisy Sałatka z botwinką, kozim serem i malinowo-balsamicznym dressingiem

Składniki

150 g białego koziego sera

200 g mieszanki sałat (rukola, botwinka)

6 listków sałaty rzymskiej

150 g malin

Dressing:

100 g malin

20 ml octu balsamicznego

10 ml miodu

1 łyżeczka ostrej musztardy

80 ml oliwy z oliwek

Opis

Opłucz sałaty. Duże liście sałaty rzymskiej porwij na mniejsze kawałki. Maliny oczyść, a ser kozi pokrusz na mniejsze kawałki. Delikatnie wymieszaj wszystkie składniki na sucho.

Przygotuj dressing PORADA KONTEKSTOWA - DRESSING. Maliny zgnieć widelcem i przetrzyj przez sitko. Do przecieru malinowego dodaj miód, musztardę i ocet balsamiczny. Następnie, cały czas mieszając, dodawaj powoli oliwę z oliwek. Gotowym dressingiem malinowym polej sałatkę.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 21.11-27.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11.2019-26.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4