Przepisy Sałatka warzywna zawinięta w plaster szynki

Składniki

20 plastrów dowolnej szynki

2 jajka

2 spore ziemniaki

2 marchewki

4 łyżki groszku konserwowego

4 łyżki kukurydzy konserwowej

½ cebuli

1 łyżka majonezu

2 ogórki kiszone

1 pietruszka

kawałeczek selera

sałata do dekoracji

przyprawy: sól, pieprz

Opis

Ziemniaki, marchewkę, pietruszkę i seler gotuj w mundurkach do miękkości przez ok. 30 min. Jajka ugotuj na twardo. W tym czasie pokrój w kosteczkę ogórki i obraną cebulę.

Wyjmij warzywa z garnka i ostudź w zimnej wodzie, a następnie obierz ze skórki i pokrój w kosteczkę. Wszystkie warzywa połącz ze sobą. Dodaj kukurydzę, groszek zielony i dużą łyżkę majonezu. Przypraw solą i pieprzem do smaku. Całość wymieszaj.

Sałatkę porozkładaj na plastrach szynki  (ok. 1/3 długości plastra) i zawiń w ruloniki. Zepnij wykałaczką, a w powstałe otwory po bokach włóż liście sałaty.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11-13.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11.2019-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
255 min.
Przystawki
2 3 4