Przepisy Sałatka tajska

Składniki

kilka rzodkiewek

1 świeży ogórek

1 pomidor

1 marynowana papryczka chilli

3 łyżki sosu sojowego

2 łyżki sosu rybnego

6 łyżek octu ryżowego

5 łyżek wody

3 łyżki cukru

Opis

Warzywa pokrój w bardzo cienkie plasterki. Chilli umyj, natnij wzdłuż, usuń pestki i pokrój na cienkie paseczki. Na małym ogniu ugotuj wodę, sosy, ocet i cukier. Powstałą zalewę lekko ostudź, ale jeszcze ciepłą dodaj do warzyw.

Sałatkę podaj, kiedy będzie już całkiem chłodna. Sałatka doskonale pasuje do bardzo ostrych potraw łagodząc ich smak.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8