Przepisy Sałatka rzymska z tartą marchewka w sosie śmietanowo-majonezowym

Składniki

1 sałata rzymska
4 marchwie
1 szklanka orzechów włoskich
2 łyżki cebuli (drobno posiekanej)
Sos:
2 łyżki śmietany kwaśnej
1 łyżka majonezu
5 kropel tabasco

Opis

Sałatę umyj i osusz. Następnie posiekaj w cienkie paski. Cebulę obierz, umyj i drobniutko posiekaj. Marchew obierz i zetrzyj na tarce z dużymi oczkami.

Marchew, orzechy i sałatę przełóż do dużej miski – wymieszaj. Śmietanę połącz z majonezem, tabasco, solą, pieprzem i cebulą. Sos dodaj do sałatki i wymieszaj. Podawaj jako przekąskę lub do obiadu.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 19.11-25.11.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 18.11.2020 - 2.12.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8