Przepisy Sałatka Lazurowa

Składniki

½ główki sałaty rzymskiej (lub lodowej)
100 g piersi z kurczaka
100 g boczku wędzonego
1 pomidor (duży)
2 łyżki majonezu
2 łyżki jogurtu naturalnego

Opis

Umyj sałatę, osusz dokładnie i porwij ją na mniejsze kawałki. Pokrój pomidora w kostkę. Pierś z kurczaka pokrój w kostkę, przypraw (możesz użyć Przyprawy do kurczaka Knorr lub Naturalnej Marynaty do Kurczaka Knorr) i usmaż na patelni. Odstaw na bok. Na tej samej patelni podsmaż pokrojony w kostkę boczek.  

Sos sałatkowy Lazurowy Knorr wymieszaj z majonezem i jogurtem. Możesz dodać 80 g sera pleśniowego dla podkreślenia smaku. Wymieszaj wszystkie składniki sałatki. Całość posyp grzankami.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 1.10-7.10.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8