Przepisy Sałatka egzotyczna

Składniki

1/2 melona zielonego

2 kiwi

1 brzoskwinia lub nektarynka

1 granat

5 klementynek

Opis

Melona przekrój na pół. Jedną połowę obierz, wyjmij pestki ze środka i pokrój w dość dużą kostkę (drugą połowę zawiń w folię spożywczą i schowaj do lodówki). Kiwi obierz i pokój w kostkę, brzoskwinię przekrój na pół, wyjmij pestkę i pokrój na kawałki, klementynki umyj i obierz ze skórki, ścinając lekko miąższ, wytnij fileciki nożem. Granata przekrój na pół i wyjmij wszystkie nasionka, oczyść z ewentualnych białych błon. Wszystkie owoce przełóż do miski i wymieszaj ze sobą, miskę przykryj i wstaw do lodówki na ok. 30 min, aby smaki się "przegryzły". Podawaj schłodzoną. Przed podaniem udekoruj liskami mięty.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8