Przepisy Sałata z wędzonym łososiem, pomarańczą i pastą orzechową

Składniki

​200 g wędzonego łososia w plastrach

2 łyżki masła orzechowego z orzechów ziemnych

250 g mieszanki sałat Fresh mix Tesco

1 pomarańcza

1 czerwona cebula

sok z 1/2 cytryny

60 ml oliwy z oliwek

1 łyżeczka musztardy

Opis

Sałatę wyłóż na półmisek. Duże liście pokrój lub porwij na mniejsze kawałki. Pomarańczę obkrój nożem ze skóry i wytnij cząstki z błony. Cebulę pokrój w piórka. Plastry łososia pokrój na mniejsze kawałki. Gotowe składniki dorzuć do sałaty.

W osobnej miseczce wymieszaj masło orzechowe, sok z cytryny i musztardę. Następnie powoli wlej oliwę, cały czas energicznie mieszając sos widelcem. Powstałą emulsją polej sałatkę i od razu podawaj.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11-13.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11.2019-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4