Przepisy Sałata lodowa z gyrosem

Składniki

​sałata lodowa

1 filet podwójny z kurczaka

4 łyżki kukurydzy z puszki

1 cebula

1 papryka czerwona

1 papryka żółta

4 średnie ogórki kiszone

2 ząbki czosnku

ok. 10 płaskich łyżeczek majonezu

ok. 10 płaskich łyżeczek ketchupu

2 -3 łyżki oliwy do smażenia

pietruszka do dekoracji

przyprawy: sól, pieprz, przyprawa gyros do mięsa

Opis

Filet z kurczaka oczyść z błon i umyj, natrzyj przyprawą gyros i dopraw ewentualnie solą i pieprzem. Oliwę rozgrzej na patelni i usmaż kurczaka z obu stron na rumiano. Następnie pokrój go w kostkę. Na talerzu ułóż kawałki sałaty lodowej, na niej usmażonego kurczaka, dodaj umyte i pokrojone w kostkę papryki, ogórka, odsączoną kukurydzę i cebulę. Do majonezu dodaj wyciśnięte ząbki czosnku i wymieszaj. Do sałatki dodaj ketchup i sos czosnkowy.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11-13.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11.2019-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4