Przepisy Sakiewki Zielono mi
Składniki
1 filet z piersi kurczaka
1 op. świeżego szpinaku baby
1 jajko
2 szkl. mąki pszennej
2 szkl. mleka
masło
1-2 ząbki czosnku
150 g sera pleśniowego typu rokpol
4 łyżki jogurtu naturalnego
szczypiorek
przyprawy: sól, pieprz
Opis

Z jajka, mąki i mleka przygotuj ciasto naleśnikowe. Dodaj odrobinę soli i łyżkę szpinaku, aby ciasto było lekko zielone. Usmaż. Szpinak zblanszuj na maśle, dodaj wyciśnięty przez praskę czosnek, pieprz i pokruszony ser. Mieszaj aż do rozpuszczenia się sera.

Filet z kurczaka pokrój w kostkę o wymiarach ok. 2x2 cm, następnie podsmaż na małej patelni. Dodaj do szpinaku razem z jogurtem i duś przez kilka minut. Naleśniki nadziewaj masą szpinakową, formuj sakiewki i wiąż szczypiorkiem.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi

TESCO Oferta tygodnia - aktualny tydzień

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 8.11-14.11.2018 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
TESCO Święta pełne magii

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 8.11-21.11.2018 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4