Przepisy Ryż na mleku z sosem borówkowym
Składniki
1 l mleka
40 g masła
150 g mrożonych borówek
150 g białego ryżu
80 g dżemu malinowego niskosłodzonego
80 g chleba pszenno-żytniego
1 łyżka cukru
przyprawy: sól
Dodatek do śniadania:
400 g jogurtu naturalnego
Opis

Na gotujące się mleko wsyp przebrany i opłukany ryż. Następnie dodaj małą szczyptę soli. Gotuj na małym ogniu przez 20 minut często mieszając. W drugim garnuszku zagotuj borówki z łyżką cukru i 50 ml wody. Gotuj przez 10 minut, a następnie sos przełóż do sosjerki. Przygotuj do podania składniki na kanapki (chleb, masło i dżem). Na talerz nałóż porcję ugotowanego ryżu i podawaj na ciepło z sosem borówkowym. W trakcie posiłku szykuj na bieżąco kanapki z dżemem. Doskonałym uzupełnieniem tego posiłku będzie mała szklaneczka jogurtu naturalnego.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi

Tesco Piękno każdego dnia

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.06.2019-19.06.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.06-18.06.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4